Hamurunda Tutku Var!

La Lorraine Unlu Mamuller (Bakery Group) Grubu, Avrupa fırıncılık (unlu mamuller/pasta ve fırıncılık) sektöründe aktif olan %100 Belçikalı bir aile işletmesidir. 13 üretim tesisi ve 3150 çalışanıyla La Lorraine Bakery Group, ürünlerini 25’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Unlu mamuller bölümü dört iş biriminden oluşur; Taze fırıncılık ürünleri, Donuk fırıncılık ürünleri, Mağaza konseptleri, Değirmencilik. 2014 başlarında Türkiye’de yeni bir satış organizasyonu kuran La Lorraine Bakery Group; Avrupa tatlarıyla Türk pazarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini bir araya getirerek, %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, eşsiz lezzette ve kalitede ürünler sunuyor. Müşterileri için eşsiz tatlara sahip olan yenilikçi ürünler üretiyor.

Mesleğimize duyduğumuz büyük aşkla her zaman en kaliteli malzemeleri seçiyor ve tüm ürünlerimizde lezzeti üst seviyede tutuyoruz.
İşte tam da bu sebeple firmamızın sloganı; “HAMURUNDA TUTKU VAR”

İyi malzemeyi paylaşma tutkumuz:

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde tazeliği ve kaliteyi yüksek tutmak için “tarladan fırına” stratejimizi uyguluyoruz. Çiftçilere yakın olarak, ekmeklerimiz için en iyi kalitedeki malzemeye kolaylıkla ulaşıyoruz.

Kaliteyi paylaşma tutkumuz:

La Lorraine Bakery Group’ta ürünler, pişirilme aşamasına gelene kadar birçok kalite kontrol sürecinden geçer. Üretim öncesinde ve sırasında seçilen numunelerin ağırlık, boyut, görünüm, koku ve tatları sürekli kontrol edilir.

Önceliğimiz gıda güvenliği:

Tüm ürünlerimiz HACCP ve IFS kalite standartlarına uygundur. Tüm ürünlerimiz özel bir barkodla paketlenir ve fabrika çıkışından satış noktasına kadar takip edilir.

Kendisini her zaman müşteri memnuniyetine adayan La Lorraine Türkiye, sizlere şeflerin damak tadına uygun leziz ürünler sunuyor.

İsrafı Önlüyoruz!

Türkiye’de hergün 5 milyon ekmek israf edilmekte. La Lorraine olarak Bake Off teknolojimiz sayesinde satış ve servis noktalarına donuk gelen ve sadece ihtiyaç miktarı kadar pişirilip satışa sunulan ürünlerimizle artık kaynaklı israfı önlüyoruz, Ekonomimize ve İnsanımıza Değer Katıyoruz.

Sağlıklı Beslenme

Başta çocuklarımız binlerce kişi yetersiz besleniyor. La Lorraine ürünleri ihtiyaç miktarı kadar pişirildiği için raf ömrünü uzatma amaçlı katkı maddeleri kullanılmıyor ve şoklayarak dondurma işlemi sayesinde besin değeri kaybolmuyor.

2014’ten bu yana ürünlerimizi Migros perakende zincirine tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz 300 civarında Migros ve Macro şubesinde, MFırın bölümünde her gün her an tüketicilerin gözleri önünde fırına veriliyor ve raflara taptaze diziliyor. Büyüyen müşteri ve tüketici memnuniyeti sonucunda, daha geniş bir satış ağı için, yer aldığımız mağaza sayımızı her geçen gün arttırıyoruz. Ürünlerimize ulaşabileceğiniz mevcut satış noktaları için lütfen tıklayınız. Bunun yanısıra her gün Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli 5 yıldızlı otellerde, restoranlarda ve kafelerde ürünlerimiz servis ediliyor.

Unlu mamul, pasta ve fırıncılık sektöründe Belçika’da 9 üretim tesisi bulunan ve 77 yıldır bu alanda faaliyet gösteren La Lorraine, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Polonya’nın ardından Türkiye’de yatırım yaptı. Yüzde 100 Belçika sermayeli bir aile işletmesi olan La Lorraine’nin Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 4. Kısım’daki Hasan Türek Caddesi’ndeki 20 bin metrekaresi kapalı 40 bin metrekarelik alana, inşa edilen yeni tesisi, törenle hizmete açıldı.

Manisa Fabrikası
Kurulum Aşaması
(1:48)

Manisa Fabrikası Açılışı
(4:37)

Manisa Fabrikası
Açılışı Şov Mutfağı 1
(2:41)

Manisa Fabrikası
Açılışı Şov Mutfağı 2
(2:42)