Donut ile Kendinizi Mutlu Etme Zamanı

Rengarenk, tatlı ve enerjisi yüksek donutlarla kendinizi mutlu etmenin tam zamanı. Görünüşleriyle iştah kabartan, enfes tadı ile ayaklarınızı yerden kesen La Lorraine donutlar tatlıyı ve eğlenceyi birlikte sunuyor. Çikolatalı, çilekli, muzlu ve renkli şekerli donut çeşitleriyle günün her saatinde tatlı bir mola keyfi için siz hangi donutu tercih edersiniz?

Klasik tatlılara alternatif olarak yemesi kolay, görüntüsü sevimli, hafif ve eğlenceli bir tatlı olan donut, ülkemizde de 7’den 70’e herkesin severek tükettiği tatlılar arasında bulunuyor.

Yuvarlak ve ortası delik pofidik hamurun, çikolata, muz, çilek gibi aromalarla buluşmasından ortaya çıkan bu tarifsiz lezzet geleneksel tatlı anlayışımıza da yeni bir bakış açışı getiriyor.

Keyifli ve kısacık bir tatlı molasının tadını çıkarın. Arzu ederseniz La Lorraine’in yumuşacık, kokusunda davet olan donut ile özel tarifler hazırlayın.

Özel bir yemek davetinde de ne kadar yaratıcı olduğunuzu, davete giderken hazırlayacağınız çok özel bir tatlı sepeti ile gösterin. Tıpkı çok güzel bir çiçek sepeti gibi içinde her çeşit ve her boy donutların yer aldığı, rengarenk bir donut tatlı sepeti ile enfes ve leziz bir sürprize imza atın.

Doğumgünlerinde, özel günlerde, yeni yıl kutlamalarında, sürpriz partilerde La Lorraine’in rengarenk donut ile sevdiklerinize hiç ummayacakları güzellikler yaşatın.

Doğumgünlerinde, özel günlerde, yeni yıl kutlamalarında, sürpriz partilerde La Lorraine’in rengarenk donutları ile sevdiklerinize hiç ummayacakları güzellikler yaşatın.

İsterseniz duvarda rengarenk bir donut tablosu, isterseniz bir masa üzerinde hazırlayacağınız muhteşem bir donut ağacı ile farklılığınızı hissettirin. Mevsim meyveleri eşliğinde çikolatalı, renkli şekerli donutlarla ikram sofralarınızda harikalar yaratın.

Mevsimine uygun olarak çilek, muz, ananas, kivi, şeftali, elma, üzüm gibi meyveleri üzerine pudra şekeri ekerek donutlu çubuklar olarak hazırlayın, hem gözünüze hem de damak zevkinize uygun tatları sevdiklerinize ikram edin.

Daha çok çikolata daha çok çilek diyorsanız da La Lorraine’in çilekli ve çikolatalı donutlarını ortadan ikiye kesip, aralarına çikolata sos ve üzerlerine dilimlenmiş çilek ilave ederek benzersiz bir tadı pudra şekeri eşliğinde hazırlayıp, görsel bir şölen yaratın.

Bu gönderi Haberler’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir